Web Tasarım Hizmetlerimiz Fiyat Listesi

pricing image
Takip Paneli
Modül
Sipariş Takip Paneli
Canlı Destek Eklentisi
Web Hosting Desteği
Ürün-Kategori Kurulumu
Ücretsiz Domain

Web Tasarım Aşamalarımız

Standart Web Tasarımı

Standart web sitesi; bilgileri sürekli değişmeyen, ürünleri sık güncelleme gerektirmeyen ya da internetten kendisine kolay ulaşım isteyen kuruluşlar içindir. Resimlerle tanıtım, şirket profili, ürün kataloğu, sık güncelleme gerektirmeyen duyurular, ulaşım ve irtibat için gereken bilgiler şeklindeki içerikten oluşur. Bu bilgiler Ana Sayfa, Şirket Profili, Ürünler, Tarihçe, İrtibat başlıkları altında beş sayfada yer alacaktır. İsteğe bağlı olarak sayfa isimleri değiştirilebilir, ilave sayfalar eklenebilir.

Deneme Aşaması

Geliştirme aşaması sonunda ortaya çıkan ürün, UtopiaBilişim tarafından test amaçlı olarak yayına alınacaktır. Söz konusu ürün eğer derhal web üzerinde yayına geçirilecekse gerekli olgunluğa ulaşana kadar Deneme Yayını adı altında kuruluşun web sitesinde yayınlanarak eksiklikler ve hatalar tespit edilecek ve test edilen web sitesi müşteri proje ekibinin de görüşleri alınarak son haline getirilecektir.

Web Bitimi

Denemeden geçmiş ve tamamen uygun olarak çalışan ve tüm fonksiyonları ve çalışma prensibi ile ürün, müşteriye teslim edilecektir.